top of page
  • תמונת הסופר/תאופטיקה כמו פעם

הנוחות שבמשקפי OFFICE לעובדים הרבה שעות מול מחשב/מסך

עובדים שעות רבות מול המחשב? אתם צריכים משקפי OFFICE

מסכי המחשב הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו המקצועיים, אך החשיפה הממושכת אליהם עלולה לגזול מחיר כבד מבריאות עינינו. תופעות כמו עייפות עיניים, יובש, ראייה מטושטשת וכאבי ראש הפכו נפוצות בקרב עובדים השוהים שעות רבות מול צגי מחשב. תופעות אלו מכונות ""תסמונת ראייה ממוחשבת"" (Computer Vision Syndrome - CVS).

כדי להתמודד עם אתגר זה, חברות האופטיקה המובילות פיתחו קטגוריה חדשנית של משקפיים מיוחדים: משקפי OFFICE - פתרון חדשני ומתקדם המאפשר ראייה נוחה וברורה לטווחים קרובים ובינוניים, בדיוק המרחקים בהם אנו עובדים מול מחשב.


תכונות ייחודיות המיועדות לספק חוויית צפייה בריאה ונוחה


משקפי OFFICE כוללים מגוון תכונות ייחודיות המיועדות לספק חוויית צפייה בריאה ונוחה יותר. ליבת הפתרון היא שכבת מסנן מיוחדת בעדשות, החוסמת את קרינת האור הכחול המזיקה הנפלטת מצגי המחשב. חשיפה ממושכת לקרינה זו עלולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים לרשתית העין. שכבת המסנן מונעת חדירת הגלים הקצרים והמזיקים אל העין ומגנה עליה.


בנוסף, עדשות ה-OFFICE מצוידות בטכנולוגיות חדשניות למניעת סנוור, השכיח בעבודה רבת-מסכים. הן גם מסייעות למקד את מאמץ העין למרחק הצפייה האופטימלי במחשב - כ-60-70 ס""מ, ופועלות באופן ייחודי למנוע התאבכות ולשפר חדות ראייה למניעת עייפות.


משקפי OFFICE תוכננו לא רק לשמור על בריאות העיניים, אלא גם להעניק חוויה ארגונומית משופרת. המסגרות הייחודיות נבנו מחומרים קלי משקל, עם ידיות מיוחדות המונעות לחץ על אזור הרקות והאוזניים. הודות לכך, ניתן להרכיב אותן בנוחות משך שעות ארוכות.


היתרונות המיידיים של משקפי אופיס

ההקלות שמשקפי אופיס מביאים איתן ניכרות באופן מיידי:


עומס עיניים מופחת: משקפי OFFICE עוזרות להפחית את העומס בעיניים, עייפות וכאבי ראש שנגרמים לרוב משימוש ממושך במחשב.


מיקוד משופר: על ידי מתן ראייה ברורה למרחקים בינוניים, משקפי OFFICE עוזרים להתמקד ביתר קלות על מסך המחשב, להפחית את עייפות העיניים ולשפר את הפרודוקטיביות.


מניעת תסמונת ראיית מחשב – התסמונת הזו, הידועה גם בשם CVS, היא קבוצה של תסמיני בעיות עיניים שיכולים להופיע משימוש ממושך במחשב. תסמינים של CVS כוללים מאמץ בעיניים, ראייה מטושטשת, עיניים יבשות וכאבי ראש. CVS יכולות לסייע במניעת CVS על ידי הפחתת עומס בעיניים ומתן ראייה ברורה למרחקי ביניים.


משקפי OFFICE – למי זה מתאים?

משקפי OFFICE יכולות להועיל לכל מי שמבלה זמן רב מול מחשבים, טאבלטים או סמארטפונים. המשקפיים מועילים במיוחד במקרים הבאים:


הקלה עבור אנשים מעל גיל 40: פרסביופיה, מצב הקשור לגיל ומפריע לראייה מקרוב (גורם להכל להיראות מטושטש), מתחיל בדרך כלל להשפיע על אנשים בשנות ה-40 לחייהם. עדשות משרדיות יכולות לעזור לתקן פרסביופיה ולספק ראייה ברורה למרחקים בינוניים.


הקלה במקרים של עבודה מול מחשבים לפרקי זמן ממושכים: אנשים שעובדים מול מחשבים יותר משעתיים ביום נמצאים בסיכון מוגבר לפתח CVS. עדשות משרדיות יכולות לסייע במניעת CVS על ידי הפחתת עומס בעיניים ומתן ראייה ברורה למרחקי ביניים.


האם משקפי OFFICE מתאימות לכל סוגי בעיות הראייה?

כן, הם מתאימים גם לאנשים עם בעיית ראייה מקרוב, וגם לאנשים שמתקשים לראות לרחוק או לטווח בינוני.


האם משקפי OFFICE יכולים לתקן בעיות ראייה?

כן, משקפי OFFICE יכולים לשלב גם תיקון לבעיות ראייה שונות, בנוסף לתכונות הייחודיות שלהם. ניתן להתאים את העדשות כך שיכללו את התיקון הנדרש למשתמש - תיקון לקוצר ראייה, לרוחק ראייה, לאסטיגמטיזם וכדומה.


לדוגמה, ניתן לשלב בעדשות משקפי OFFICE טכנולוגיית עדשות מולטיפוקליות, המאפשרות לתקן את הפגם התיקון ולשפר ראייה למרחקים שונים. כך, לא רק שהמשקפיים מונעים עייפות עיניים מחשיפה למסכים, אלא גם משפרים את חדות הראייה הכללית של המשתמש.


עלות משקפי OFFICE – האם זה יקר?

העלות של משקפי OFFICE משתנה בהתאם לסוג העדשות שתבחרו ומורכבות המרשם שלכם, המספר, הצילינדר אם יש – ועוד. אנחנו ב"אופטיקה של פעם" נערוך לכם מספר בדיקות, ובסופן נתאים לכם את המשקפיים המתאימות עבורכם.
0 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page